244772
Audiobook
CD
In basket
Upadek gigantów. Cz. 3 / Ken Follett ; przekład Zbigniew A. Królicki i Grzegorz Kołodziejczyk. - Warszawa : Wydawnictwo Albatros : Audioteka, copyright 2020. - 2 CD (13 godz. 55 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
([Stulecie / Ken Follett ; 1])
W trzeciej części audiobooka Upadek gigantów świat otworzy się na nową przyszłość. Na ulicach Piotrogrodu carscy urzędnicy rozkazują strzelać do własnych ludzi – ale broń policji i wojska zostanie skierowana w zupełnie inną stronę, niż chcieli dowódcy. Wraz z przybyciem do stolicy Włodzimierza Lenina i Lwa Trockiego rozpocznie się nowy rozdział w dziejach Rosji – i świata. Splot nietrafionych decyzji dyplomatycznych Niemiec doprowadza do włączenia się Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Wojny. Szala zwycięstwa po latach krwawych walk przechyli się w końcu na korzyść jednej ze stron… W finałowej części audiobooka "Upadek gigantów" przed wracającymi z wojny bohaterami stanie konieczność życiowych wyborów. Maud, Ethel, Grigorij, Lev, Walter, Fitz i Gus będą musieli zdecydować, czy ważniejsze są dla nich uczucia, obowiązek wobec ojczyzny, czy próba powrotu do przedwojennej normalności. W zmieniającym się świecie każde z nich będzie próbowało znaleźć dla siebie nowe miejsce.
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Książka mówiona - Ob/B/H (1 egz.)
Notes:
Tytuł oryginału: Fall of giants, 2010
General note
Tytuł oryginału cyklu: Century trilogy. Tytuł cyklu na podstawie wersji papierowej.
Creation/production credits note
Reżyseria: Waldemar Raźniak ; muzyka: Wojciech Błażejczyk.
Participant or performer note
Wykonawcy: Krzysztof Gosztyła, Łukasz Simlat, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Eliza Rycembel, Anita Sokołowska, Maciej Mikołajczyk i inni.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again