244594
Audiobook
CD
In basket
Upadek gigantów. Cz. 2 / Ken Follett ; przekład Zbigniew A. Królicki i Grzegorz Kołodziejczyk. - Warszawa : Wydawnictwo Albatros : Audioteka, copyright 2020. - 2 CD (11 godz. 49 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
([Stulecie / Ken Follett ; 1])
W drugiej części audiobooka Upadek gigantów rozpoczyna się wojna, która pochłonie miliony ofiar po każdej ze stron. Na frontach w różnych częściach Europy spotkają się Walter, Fitz, Billy i Grigorij – i nie zawsze będą to spotkania po tej samej stronie okopów… Przebieg wojny będzie często zależeć od ich decyzji, aktów bohaterstwa, a czasami od… zupełnie ludzkiego tchórzostwa. W Wielkiej Brytanii kobiety będą walczyć na rzecz nowego ładu społecznego – takiego, w którym będą mogły decydować o własnym losie. A po obu stronach Europy – i w Rosji, i w Anglii – robotnicy zaczną się domagać swoich praw. Kiedy na froncie – we Francji, Polsce czy na Ukrainie – będą ginęli ludzie, w zacisznych pokojach mieszkań i na gwarnych ulicach miast będzie wykuwała się przyszłość nowego świata.
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Książka mówiona - Ob/B/H (1 egz.)
Notes:
Tytuł oryginału: Fall of giants, 2010
General note
Tytuł oryginału cyklu: Century trilogy. Tytuł cyklu na podstawie wersji papierowej.
Creation/production credits note
Reżyseria: Waldemar Raźniak ; muzyka: Wojciech Błażejczyk.
Participant or performer note
Wykonawcy: Krzysztof Gosztyła, Łukasz Simlat, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Eliza Rycembel, Anita Sokołowska, Maciej Mikołajczyk i inni.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again