142107
Movie
DVD
In basket
Nikt / directed by Ilya Naishuller ; written by Derek Kolstad.. - Wrocław : Filmostrada, © 2021. - 1 DVD (88 min) : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm.
Instytucja: Filmostrada
Hutch jest nikim. Pomijany i niedoceniany jako mąż i ojciec, przyjmuje wszelkie upokorzenia na klatę i nigdy nie okazuje irytacji. Ale kiedy jego córka w wyniku napadu traci swoją ukochaną bransoletkę z kotkiem, Hutch osiąga stan, w jakim nikt dotąd go nie widział. Co się stanie, gdy wieczne popychało wreszcie stawi opór? Hutch zmienia się ze zwykłego taty w nieustraszonego wojownika i zabiera swych wrogów na szaloną jazdę prowadzącą do porażającej zemsty. Scenarzysta "Johna Wicka" przedstawia laureata nagrody Emmy, Boba Odenkirka (serial "Zadzwoń do Saula") w roli, której fani nigdy wcześniej nie widzieli: przeciętnego członka rodziny, który staje się zabójczym wojownikiem - nie podobnym do żadnego przeciętnego bohatera kina akcji. (F)
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Sensacja (1 egz.)
Notes:
Creation/production credits note
Zdjęcia: Paweł Pogorzelski ; muzyka: David Buckley.
Participant or performer note
Obsada: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd, Aleksey Serebryakov, Michael Ironside.
System details note
Dźwięk: Dolby Digital 5.1 ; obraz: 16:9.
Language note
Ścieżka dźwiękowa angielska, polska, czeska, węgierska. Lektor w języku polskim. Napisy polskie, angielskie, czeskie, chorwackie, estońskie, greckie, litewskie, łotewskie, rumuńskie, słoweńskie, węgierskie.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again