10000
Movie
DVD
In basket
Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”! [filmweb.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Film polski (1 egz.)
Notes:
General note
Opis z etykiety płyty i opakowania.
Creation/production credits note
Zdjęcia Arkadiusz Tomiak ; scenografia Wojciech Żogała ; kostiumy Ewa Machulska ; montaż Rafał Listopad ; dźwięk Marek Wronko ; muzyka Julian Kościelniak.
Participant or performer note
Andrzej Zieliński, Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Joanna Szczepkowska, Cezary Pazura, Robert Więckiewicz, Tomasz Kot, Katarzyna Herman.
System details note
Dźwięk: DTS-HD 5.1, PCM 2.0; obraz: 16:9.
Language note
Ścieżka dźwiękowa polska, napisy angielskie.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again