144560
Book
Music
Music notes
CD
In basket
Piosenki-bąbelki : zabawy z muzyką dla dzieci / Tomasz Klaman. - Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2017. - 23, [1] strona : ilustracje ; 24 cm + 1 dysk optyczny (CD).
Piosenki-bąbelki to zbiór łatwych utworów do śpiewania. To również rozwijające i kształcące zabawy na każdą porę dnia i roku. Co zatem czeka Wasze pociechy? Po piosence na powitanie (Dzień dobry) dzieci mrugną do nas oczkiem (Pomrugaj oczkiem) i grzecznie usiądą (Patrzę na dzieci). Rozwiążą muzyczną zagadkę (Co to jest?) i spojrzą na świat z perspektywy motylka (Motylek Pantilek). Następnie wybiorą się w daleką podróż do małpiego gaju (Lody), gdzie skocznie zagrają (Trąba Romana) i zatańczą (Taniec połamaniec). Pod koniec dnia dzielni podróżnicy udowodnią, że nawet najmniejszy bąbelek może radośnie i odważnie przemierzać świat (Pękate bąbelki). A wieczorem, zmęczone wrażeniami, słuchając kołysanki (Śpij, kochanie), słodko zasną. [nota wydawcy]
Availability:
Copies are only available in the library: sygn. Muzyka (7) (1 egz.)
Notes:
General note
Melodie z tekstem podłożonym i funkcjami harmonicznymi - Słowa także poza tekstem muzycznym. - Na stronie tytułowej dedykacja: Dla mojej córeczki Agaty.
Formatted contents note
Dzień dobry ; Pomrugaj oczkiem ; Patrzę na dzieci ; Motylek Pantilek ; Lody ; Co to jest? ; Taniec połamaniec ; Trąba Romana ; Pękate bąbelki ; Śpij kochanie.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again