144856
Book
In basket
Zabójczyni / Sarah J. Maas ; przełożył Marcin Mortka. - Wydanie 2. rozszerzone. - Warszawa : Uroboros - Grupa Wydawnicza Foksal, 2016. - 508, [4] strony : ilustracje ; 20 cm.
(Szklany tron : opowieści / Sarah J. Maas)
Poznaj piękną, bezwzględną i naznaczoną wielkością zabójczynię i zobacz, jak rodzi się legenda. Celaena Sardothien to najgroźniejsza zabójczyni Adarlanu. Jako członkini Gildii Zabójców przysięgła wierność swemu panu, Arobynnowi Hamelowi, ale Celaena nie słucha nikogo i ufa jedynie swojemu przyjacielowi i także płatnemu zabójcy, Samowi. W tych trzymających w napięciu opowieściach, będących wstępem do bestsellerowej serii Szklany tron, Celaena wyrusza na pięć niebezpiecznych misji. Na odległych wyspach i wrogich pustyniach zabójczyni staje po stronie uciśnionych, których mści z całą bezwzględnością. Działa jednak wbrew rozkazom Arobynna i może ponieść niewyobrażalną karę za taką zdradę. Tom zawiera wydaną po raz pierwszy po polsku opowieść „Zabójczyni i uzdrowicielka”. [lubimyczytac.pl]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. F (1 egz.)
Notes:
General note
Tytuł oryginału: "The assasin and the pirate lord" 2011, 'The assassin and the healer" 2013, "The assassin and the desert" 2011, "The assassin and the underworld" 2011, "The assassin and the empire" 2011.
Formatted contents note
Zabójczyni i władca piratów ; Zabójczyni i uzdrowicielka ; Zabójczyni i Czerwona Pustynia ; Zabójczyni i podziemny świat ; Zabójczyni i imperium Adarlanu.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again