143743
Book
CD
In basket
Ubierz (j)ego / Grażyna Paturalska. - Pelplin : Wydawnictwo "Bernardinum", 2015. - 413, [3] s. : il. kolor. ; 25 cm + 1 dysk optyczny (CD).
Książka „Ubierz (J)Ego” jest wyjątkową propozycją na rynku wydawniczym. Pod życzliwą opieką autorki wprowadza czytelników, bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę, do przyjaznego świata mody, stylu i ponadczasowej elegancji. Wzmacnia ich poczucie własnej wartości i uczy wyrażania osobowości za pomocą ubrań doskonale dobranych do osobistego stylu. Pokazuje, jak stworzyć szafę mężczyzny z klasą. Oprócz tego, że zawiera wiele profesjonalnych wskazówek dotyczących wyboru właściwego stroju na różne okazje, może być bogatym źródłem inspiracji w odkrywaniu tajników indywidualnego stylu.
Bogaty materiał zdjęciowy prezentujący wykonane przez autorkę stylizacje dla mężczyzn w różnym wieku jest doskonałą instrukcją poruszania się w świecie różnorakich dress code’ów. W rozdziale „Nic o Was bez Was” autorka w osobistych wywiadach odwołuje się do doświadczeń i wskazówek doświadczonych znawców mody męskiej. A w rozdziale „Globtroter światowej elegancji” przedstawia nie tylko obyczaje dotyczące mody męskiej w różnych krajach świata, ale również biznesowe zasady savoir vivre’u tam obowiązujące. Książka napisana jest w bezpośredni i humorystyczny sposób, ukazuje kobiecy punkt widzenia na męską elegancję. Zainspirowana została cieszącymi się dużą popularnością cyklicznymi audycjami „Ubierz Ego”, emitowanymi w Radiu Plus. Wybrane fragmenty tych programów znajdą państwo na załączonej płycie. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Mężczyzna (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. 39 (1 egz.)
Notes:
Bibliography, etc. note
Bibliogr. s. 413.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again