10000
Music
CD
In basket
Malinowa... / Stanisława Celińska. - Warszawa : Musicom, p2018. - 1 płyta audio (CD) (65 min 51 s) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm.
"Malinowa…” to studyjna płyta, wyczekiwana przez wielbicieli artystki od wydania i sukcesu "Atramentowej" (status podwójnej Platynowej Płyty), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana. Stanisława Celinska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji. Album nawiązuje oczywiście do "Atramentowej", został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski - prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, a gościnnie można usłyszeć Piotra Fronczewskiego oraz Marcina Wyrostka. "Malinowa …" to 14 pięknych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej. [empik.com]
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Poezja śpiewana (1 egz.)
Notes:
General note
Dodatek drukowany w opakowaniu zawiera komentarz oraz słowa piosenek.
Poezja śpiewana.
Muzyka Maciej Muraszko ; słowa Stanisława Celińska (1,2,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14), Dorota Czupkiewicz (3,4).
Formatted contents note
CD zawiera: Już nie trzeba mi ; Drzewo ; Mija raz dwa ; Ja - tu, Ty - tam(Od słów do słów) ; Słowa ; Wybacz ; tGdzie jesteś dziewczyno ; Nie chce inaczej ; tMalinowa herbatka ; Otwórz oczy ; Korali sznur ; Maskarada ; Cudem jest świat ; Dzielić się miłością.
Participant or performer note
Piotr Fronczewski.
Date/time and place of an event note
Nagrano w studiu RockSun w Pleszewie.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again