144479
Audiobook
CD
In basket
Ręka [Dokument dzwiękowy] : pożegnanie z Kurtem Wallanderem / Henning Mankell ; przeł. Paulina Jankowska. - Warszawa : Biblioteka Akustyczna, cop. 2013. - 1 płyta (CD) (3 godz. 35 min) : digital, stereo. ; 12 cm.
(Seria Sensacji i Kryminału)
Planeta 11: wszystkie egzemplarze są wypożyczone Zamawiam wydanie
Cykl z Kurtem Wallanderem tworzą: Morderca bez twarzy ; Psy z Rygi ; Biała lwica ; Mężczyzna, który się uśmiechał ; Fałszywy trop ; Piąta kobieta ; O krok ; Zapora ; Niespokojny człowiek ; Ręka ; Cios ; Szczelina ; Mężczyzna na plaży ; Śmierć fotografa.
Wallander, policjant rozważający już przejście na zasłużoną emeryturę, od dłuższego czasu nosi się z zamiarem kupna domu na wsi. Ma dość wyśrubowane wymagania i mglistą wizję tego jak powinien wyglądać dom. Wie na pewno czego nie chce i na co go nie stać. Pewnego dnia jeden z kolegów z pracy proponuje mu obejrzenie domu położonego za miastem i należącego do ciężko chorego krewnego jego żony. Wallander jedzie na miejsce, żeby zobaczyć co takiego oferuje mu kumpel. Jest już niemal zdecydowany na zakup, kiedy w ogrodzie natyka się na wystającą z ziemi ludzką rękę. Uruchamia machinę policyjną i porzuca myśl o kupnie tego domu. Przed policją stoi trudne zadanie wydobycia i zidentyfikowania zwłok oraz znalezienia osoby, która zakopała je w ziemi.[empik].
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Książka mówiona (1 egz.)
Notes:
General note
Koment. na opakowaniu.
Nagranie na podst. edycji książkowej, wyd. 1, Grupa Wydawnicza Foksal, Warszawa 2013.
Cykl z Kurtem Wallanderem.
Participant or performer note
Czyta Leszek Filipowicz.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again