10000
Music
CD
In basket
Aya / Kasia Kowalska. - Nowa wersja. - Warszawa: Universal Music Polska, 2018. - 1 płyta audio (CD) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm.
„Aya” to pierwszy od 10 lat studyjny album Kasi Kowalskiej i dziesiąty w jej dotychczasowym dorobku. Premiera krążka zbiega się z 25-leciem pracy artystycznej wokalistki. W trakcie przerwy od nagrań, Kasia skupiła się na wychowaniu syna. Podróżowała również po całym świecie. Odwiedziła między innymi Brazylię, Indie i Kolumbię. Inspiracje dźwiękami i kulturami z różnych zakątków globu doskonale słychać na albumie „Aya”. Utrzymane w alt-folkowym klimacie utwory przynoszą wewnętrzne ukojenie, opowiadają o uzdrawiającej sile miłości, a także są próbą rozliczenia z przeszłością. Artystka zadedykowała swoją najnowszą płytę niedawno zmarłemu ojcu. Ale to nie jedyny aspekt, który sprawia, że podczas słuchania nowego albumu można przeżyć wiele wzruszeń. Wydawnictwo promuje singiel „Alannah (tak niewiele chcę)” oraz tytułowa „Aya”.
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Pop (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
CD zawiera : Dla Taty ; Alannah (Tak niewiele chcę) ; Teraz kiedy czuję ; Czas się kurczy ; Czerń i biel ; Miłosne zbrodnie ; Wyspy miliardów gwiazd ; Przebaczenia Akt ; Krew ścinanych drzew ; Tam gdzie nie sięga ból ; Somewhere Inside
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again