240769
Movie
DVD
In basket
To wiem na pewno / reżyseria Derek Cianfrance ; scenariusz Derek Cianfrance, Anya Epstein ; HBO. - Warszawa : Galapagos, 2021. - 2 DVD (361 min) : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm.
Instytucja: HBO ; Galapagos

Serial przedstawia dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa Birdsey’ów (Mark Ruffalo) pokazane są na różnych etapach ich życia. Widzowie poznają braci w czasach dla nich współczesnych, na początku lat 90. XX wieku, kiedy obaj osiągają wiek średni. Produkcja wraca też do przeszłości w scenach pokazujących ich młodość i dzieciństwo. Składający się z sześciu odcinków miniserial to rodzinna saga, która śledzi losy dwóch braci. Produkcja jest epicką opowieścią o zdradzie, poświęceniu i przebaczeniu na tle dziejów Ameryki XX wieku. Scenariusz został oparty na bestsellerowej powieści, której autorem jest Wally Lamb
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Dramat (1 egz.)
Notes:
General note
Tytuł oryginału: "I know this much is true".
Serial wyprodukowano w 2020 r.
Opis z etykiety płyty i opakowania.
Na podstawie powieści Wallyemu Lamb pt.: "To wiem na pewno" .
Na płytach odcinki 1-6.
Creation/production credits note
Zdjęcia Jody Lee Lipes ; muzyka Damian Canelos.
Participant or performer note
Obsada: Ruffalo Mark, Melissa Leo, Rosie O'Donnell [i inni].
System details note
DVD-Video.
Obraz: kolor 16:9, dźwięk: Dolby Digital 5.1.
Language note
Ścieżka dźwiękowa w języku angielskim, lektor hiszpański, francuskim. Napisy m.in. w języku polskim, dla niesłyszących w języku angielskim.
Awards note
Złoty Glob 2021 r.: Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym - Mark Ruffalo ; Emmy 2020 r.: Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym - Mark Ruffalo.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again