142977
Book
In basket
Książka opowiada historię pszczoły, której imienia nie znamy, a która robi dla nas wiele pożytecznych rzeczy. Mały czytelnik pozna dzięki niej skarby ula, dowie się kim są wrogowie pszczół i jak dbać o te niezwykłe owady nawet wtedy, gdy jest się tylko i aż DZIECKIEM.
Pszczoły są jednym z najważniejszych elementów naszego ekosystemu, więc należy o nie dbać. Edukacja najmłodszych to bardzo ważna część tego "dbania". A Pasieka Smakulskich bierze sobie edukację bardzo do serca. Dlatego powstała bajka, dzięki której dzieci dowiedzą się m.in.: dlaczego pszczoły są dla nas ważne?; czy popularny "bąk" to samiec pszczoły miodnej?; jakie zagrożenia czyhają na te ważne owady?; oraz jak możemy im pomóc. Dbając o przyszłość naszych dzieci, tę wiedzę nie tylko warto, ale i należy im przekazywać. Nie sposób zrobić to lepiej, niż za pomocą historii, która została napisana z pasji i miłości do najważniejszych owadów na świecie.
W książce znajdują się również karty pracy dla nauczycieli wykonane przez pedagog specjalną i nauczycielkę wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Ne/Przyroda (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. N (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. 63 (1 egz.)
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again