144083
Book
In basket
Uwolnić furię : I am Morbid / David Vincent, Joel McIver ; tłumaczenie: Jakub Kozłowski. - Wydanie I. - Czerwonak : In Rock, 2021. - 277, [1] strona, [16] kart tablic : fotografie ; 21 cm.
Nie chciałem pisać konwencjonalnej autobiografii. Znacie taki rodzaj książek, w których muzyk zyskuje sławę, wypada z łask (ha!), a potem odzyskuje równowagę czekającą na końcu jego drogi do odkupienia. Przeszedłem przez niektóre z tych etapów, ale lubię myśleć, że lata, które spędziłem na tej planecie, to coś więcej niż ta sama historia, którą inni opowiedzieli już wielokrotnie. Wiele z tego typu opowieści zdaje się dotyczyć narkotyków, uzależnienia, odwyków i nawrotów nałogu, ale to nigdy nie był problem, który dotknąłby akurat mnie. Wyzwania, przed którymi stawałem, nie były ani o jotę mniej wymagające od wyzwań innych osób; po prostu manifestowały się na inne sposoby. Niniejsza książka opowiada o tym, czego się nauczyłem, a nauczyłem się niemało. Wiedzy jednak nigdy za wiele…
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Muzyka-biografie (1 egz.)
Notes:
General note
Na okładce: Biografia legendy death metalu. 10 lekcji wyciągniętych z ekstremalnego metalu, outlow country i potęgi własnej determinacji.
Bibliography, etc. note
Dyskografia na stronach 277-[278].
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again