143678
Music
CD
In basket
Jak malować ogień / Natalia Przybysz. - Warszawa : Kayax Production & Publishing, © 2019. - 1 CD (42 min 05 s) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm + 10 luźnych kart.
Jak Malować Ogień” to piąta solowa, autorska płyta Natalii Przybysz. Materiał jest naturalną konsekwencją i rozwinięciem brzmień i kompozycji, które ukazały się na poprzednich wydawnictwach „Prąd” i „Światło nocne”. Znajdziemy tutaj ciepło brzmiącego bluesa, soul i jazz, żywe instrumenty i jak zawsze wyjątkowe i mądre teksty. Uwagę zwraca fakt, że Natalia postawiła zarówno na treść, jak i formę – CD oraz winyl wykonane są z odpadów pochodzących z recyklingu. [sklepzmuzyka.pl]
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Pop (1 egz.)
Notes:
General note
Karty zawierają teksty piosenek w języku polskim.
Formatted contents note
Ogień ; Kochamy się źle ; Cienie ; Cieply wiatr ; Wyspa ; Że jestem ; Po naszej stronie ; Przestrzeń ; Krakowski spleen (Maanam) ; Słodka herbata z cytryną.
Creation/production credits note
Produkcja, miks - Jerzy Zagórski.
Participant or performer note
Natalia Przybysz, śpiew, tekst, melodia ; Jurek Zagórski, gitary, produkcja muzyczna, miksowanie, realizacja nagrań, kompozytor ; Mateusz Waśkiewicz, gitary, produkcja muzyczna, kompozytor ; Kuba Staruszkiewicz, perkusja, produkcja muzyczna, kompozytor ; Patryk Stawiński, gitara basowa, produkcja muzyczna, kompozytor.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again