144484
Audiobook
CD
In basket
Krzyk Mandragory / Piotr Kulpa. - Piaseczno : Heraclon International. Storybox.pl, [2016]. - 1 płyta CD (12 godz. 28 min.) : digital, stereo ; 12 cm.
(Pan na Wisiołach / Piotr Kulpa ; cz. 2)
Planeta 11: można wypożyczyć sygn. Książka mówiona; Zarezerwuj egzemplarz (1 egz.)
"Twoje marzenie o spokojnym życiu w odziedziczonym domu w starogórskiej wsi pękło jak łańcuch piły, którą usiłowałeś je wyrzeźbić. Rodzina, w którą chciałeś tchnąć nowe życie, odwraca się od ciebie, bałamucona przez charyzmatycznego „przyjaciela domu”, Gajgara. Brudna przeszłość, zostawiona w stolicy, dopada cię i ograbia z nadziei. Ale najgorsze dopiero przed tobą - prawda o sobie; o tym, na co cię stać, gdy nikt nie patrzy."
Pętla wokół Smutów zaciska się. Kto jest temu winien, pytają. Odpowiedzi coraz bardziej ich od siebie oddalają i dezorientują. Magda traci zaufanie do męża. Czaruś buntuje się przeciw rodzicom i ucieka z domu. Tymoteusz w obawie przed wyjawieniem mrocznej tajemnicy rezygnuje z możliwości uleczenia syna. Ta kropla przepełnia czarę goryczy. Po wypadku Tymka w szopie nic nie będzie takie samo. W zamian za uratowanie życia Smuta staje się zakładnikiem Bargieła, który za pomocą mandragory realizuje swój szatański plan…
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona (1 egz.)
Notes:
General note
Czas trwania: 12 godz. 28 min.
Participant or performer note
Czyta Roch Siemianowski.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again