144484
Audiobook
CD
In basket
Lux perpetua [Dokument dźwiękowy] / Andrzej Sapkowski. - [Warszawa] : SuperNowa : Fonopolis, cop. 2013. - 3 płyty (CD/MP3) (22 godz 51 min) : digital, stereo ; 12 cm.
(Trylogia Husycja / Andrzej Sapkowski ; 3)
Planeta 11: egzemplarze są czasowo niedostępne
Produkcja „Trylogii Husyckiej” to największa do tej pory produkcja audiobooka w Europie. W części „Boży bojownicy” wystąpiło aż stu siedemdziesięciu aktorów. W nagraniu usłyszymy spektakularne efekty dźwiękowe oraz muzykę skomponowaną przez Adama Skorupę (uznanego przez amerykański portal IGN najlepszym twórcą oryginalnej muzyki do gier komputerowych w 2007 roku za oprawę muzyczną gry „Wiedźmin”). Producentami audiobooka są Fonopolis i SuperNOWA, które wspólnie wydały już dwa tomy opowiadań: "Wiedźmin" oraz "Boży bojownicy Lux Perpetua” jest powieścią historyczną z elementami fantasy. To trzecia i ostatnia część Trylogii Husyckiej Andrzeja Sapkowskiego, w skład której wchodzą "Narrenturm" i "Boży bojownicy".
„Lux perpetua” z języka łacińskiego znaczy dosłownie „nieustające światło” lub skłaniając się do luźnego tłumaczenia zakorzenionego w katolicyzmie „światłość wiekuista”.
Availability:
All copies are currently unavailable
Notes:
General note
Scen., reż. Janusz Kukuła, muz.: Adam Skorupa, Krzysztof Wierzynkiewicz.
Participant or performer note
Czytają: Krzysztof Gosztyła (narrator), Lesław Żurek (Reynevan), Henryk Talar (Szarlej), Krzysztof Wakuliński (Samson Miodek) [et al.].
Additional physical form available note
Publikacja dostępna również w formie drukowanej.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again