241875
Music
CD
In basket
Degrengolada / Nosowska. - Warszawa : Kayax Production & Publishing, ©&℗ 2023. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm + 1 booklet.

Nosowska wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia - za każdym razem redefiniując swoją muzyczną tożsamość. Po pięciu latach od „Basty” wraca z albumem „Degrengolada”. Artystka znowu na przekór trendom - nie stara się o poklask i nie łasi do szerokiego odbiorcy. To są piosenki dla ludzi, którzy lubią, kiedy muzyka coś znaczy. - „Degrengolada” w założeniu mogłaby stanowić inspirację do podjęcia (niemałego, lecz wybitnie korzystnego) indywidualnego wysiłku, by zejść do fundamentu istnienia i metodycznie sprawdzić każdą z wielu warstw, które ponoć składają się na nasz obraz. Po to, by zostawić jedynie prawdę oraz esencję, które (wiem to na pewno) dowodzą naszej niezwykłości. Właściwie to, co chciałabym przekazać słuchaczowi zawiera się w jednym zdaniu: Jesteś gigantem, nie pochylaj głowy, nie dawaj się prowadzić, czuj, żyj i obudź się do prawdy. Już czas. - mówi o nowym materiale Nosowska. Album ponownie powstał we współpracy z producentem Michałem Foxem Królem. W nagraniach udział wzięli Michał Malina Maliński i Michał Bunio Skrok. Na płycie pojawiał się rapujący Miki Krajewski oraz goście - Natalia Szroeder i Jakub Józef Orliński.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Pop (1 egz.)
Notes:
General note
Muzyka Michał Fox Król ; słowa Katarzyna Nosowska.
Formatted contents note
Zawiera: CD zawiera : Predatoprzywry feat. Miki Krajewski 2. Sosna 3. Runo 4. Przytomna 5. Zimny feat. Jakub Józef Orliński, Miki Krajewski 6. Larum 7. Ledwie wczoraj 8. Senny Majak 9. Piękna degrengolada 10. Rzekomo Bonustrack: 11. Majak - z filmu "RÓJ" feat. Natalia Szroeder
Creation/production credits note
Nagranie, produkcja Michał Fox Król
Date/time and place of an event note
Nagrano w Studiu Królestwo i w Dobrzewiesz Studio.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again