240938
Audiobook
CD
In basket
Nowość od: 18.05.2023
Uśmiech anioła / Renata Kosin. - [Poznań] : Filia ; [Piaseczno] : Storybox.pl, [2023]. - 1 CD (8 godz. 46 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy w ludziach odżywa wiara w magię. Niektórzy jednak uważają, że ich to nie dotyczy lub celowo ją odrzucają.

Oskar rezygnuje z miłości, ponieważ wierzy, że w ten sposób ocali przyjaźń. Katia mu przytakuje, choć się z tym nie zgadza. Ukrywa żal i smutek, ucieka przed własnymi odczuciami i trafia do parku, gdzie spotyka siedem kamiennych aniołów, w tym tego, który daje jej nadzieję na odnalezienie magii świąt i utraconej miłości. Dzięki aniołom dziewczyna zyskuje nowych sąsiadów: Alojzego, który nie lubi Bożego Narodzenia, ludzi i siebie za to, co kiedyś zrobił; panią Różę, która też ma swoje tajemnice oraz małego Józia, pragnącego za wszelką cenę ocalić przyjaciela, co nie jest proste, bo do tego potrzebna jest nie tylko ta świąteczna, ale prawdziwa magia. Na szczęście chłopiec ani na chwilę nie traci w nią wiary, a to sprawia, że odzyskują ją też inni.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. KM (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. KM/Ob (1 egz.)
Z powodu inwentaryzacji zbiorów Filia nr 12 będzie nieczynna od 2 X do 14 X 2023r.
Notes:
General note
Czas trwania: 8 godz. 46 min.
Participant or performer note
Czyta: Donata Cieślik.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
Other editions:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again