241867
Book
In basket
Dziennik czasu zarazy / Jacek Piekara ; ilustracje Paweł Zaręba. - Wydanie I. - Lublin : Fabryka Słów, copyright 2023. - 614, [3] strony : ilustracje ; 21 cm.
(Ja, inkwizytor / Jacek Piekara)
Instytucja: Fabryka Słów

Cykl "Ja, inkwizytor" tworzą: Wieże do nieba ; Dotyk zła ; Bicz boży ; Głód i pragnienie ; Dziennik czasu zarazy ; Przeklęte krainy ; Przeklete kobiety ; Kościany Galeon ; Sługa Boży ; Młot na czarownice ; Miecz Anioła ; Łowcy dusz.

Miasto Weilburg zatrzasnęło bramy i ogłosiło kwarantannę. W obrębie pilnie strzeżonych murów zamknięto ludzi chorujących i umierających na zarazę. Ale nawet po tych, którzy wymknęli się epidemii, śmierć gotowa jest sięgnąć z innych powodów. Bo w mieście oczadziałym od wielotygodniowej suszy, spętanym strachem przed przyszłością, terroryzowanym przez zewnętrznych wrogów i rodzimych fanatyków, wystarczy iskra, by z domów pozostały zgliszcza, a ulice zaścieliły trupy. W takim miejscu i w takim czasie inkwizytor Mordimer Madderdin, stoczy walkę o ocalenie niewinnych, o ukaranie zbrodniarzy, a przede wszystkim - o utrzymanie choćby resztek sprawiedliwości. [lubimyczytac.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. F (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. F (1 egz.)
Reviews:
Other editions:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again