240938
Book
In basket
GTO. 6 / autor: Toru Fujisawa ; tłumaczenie: Aleksandra Watanuki, Mateusz Łukasik, Amelia Lipko. - Wydanie II poprawione edycja 1. - Warszawa : Wydawnictwo Waneko, październik 2022. - 192, [1] strona : ilustracje ; 18 cm.
Instytucja: Wydawnictwo Waneko

Great Teacher Onizuka (GTO) - 25-tomowa manga autorstwa Tōru Fujisawy. Seria ta jest sequelem 31-tomowej mangi Shōnan jun'ai gumi!, również autorstwa Tōru Fujisawy. Na podstawie tej serii wyprodukowano serię anime oraz filmy. W Polsce manga została wydana nakładem wydawnictwa Waneko w latach 2004-2010, natomiast anime do 1 kwietnia 2006 roku było wyświetlane na kanale Hyper. W czerwcu 2021 Waneko zapowiedziało wydanie reedycji.

Przygodowa manga o niezwykłym nauczycielu. Eikichi Onizuka nie jest wzorem do naśladowania. To 22-letni były członek gangu motocyklowego, który przez egzaminy w szkole przebrnął zatrudniając dublera. Z nauką nie miał też wiele wspólnego w pracy, będąc pomocnikiem na budowach. Pewnego dnia chłopak postanawia jednak zostać… nauczycielem. I to w wydaniu super. Czy jego plan się powiedzie?
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Komiks dla dzieci (1 egz.)
Z powodu inwentaryzacji zbiorów Filia nr 12 będzie nieczynna od 2 X do 14 X 2023r.
Notes:
General note
Numeracja stron od prawej do lewej.
Target audience note
Od 15 lat.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again