241805
Book
In basket
Instytucja: Świat Książki

W cyklu: Obca ; Uwięziona w bursztynie ; Podróżniczka ; Jesienne werble ; Ognisty krzyż ; Tchnienie sniegu i popiołu ; Kość z kości ; Spisane własną krwią ; Powiedz pszczołom, że odszedłem.

Wydaje się, że przeszłość da im schronienie... lecz te czasy są zbyt niebezpieczne, by przeżyć. W 1743 roku powstanie jakobitów rozdzieliło Jamiego Frasera i Claire Randall. Minęło dwadzieścia lat, zanim się odnaleźli, ale rewolucja amerykańska ponownie grozi im rozstaniem. Jest rok 1779. Claire i Jamie wreszcie spotykają córkę Briannę, jej męża Rogera oraz ich dzieci na farmie Fraser’s Ridge, choć sądzili, że już nigdy nie zdołają zjednoczyć całej rodziny. Jednak nawet w odległych rejonach Karoliny Północnej odczuwa się skutki wojny. W koloniach rośnie napięcie, a miejscowe nastroje sprawiają, że w piekielnym tyglu wrze. Jamie wie, że nie wszyscy najemnicy są lojalni i wojna zapuka do jego drzwi. Rewolucja zbliża się do Fraser’s Ridge. A zjednoczona rodzina, z Jamiem i Claire, ma do stracenia więcej niż kiedykolwiek wcześniej. [lubimyczytac.pl]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. H (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. Ro (1 egz.)
Notes:
General note
Stanowi część 9 cyklu, część 1. pt.: Obca, część 8 pt.: Spisane własna krwią.
Na okładce: Wtrwana ze swoich czasów przez siły, których nie rozumie, trafia w świat niebezpieczeństwa i płomiennej namiętności.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again