241958
Audiobook
CD
In basket
Wołanie grobu / Simon Beckett ; przełożył Robert Sudół. - [Warszawa] : Wydawnictwo Czarna Owca ; [Pisaeczno] : Storybox.pl, 2020. - 1 CD (10 godz. 45 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.

Posępne, złowrogie torfowiska niczym sceneria z najlepszych powieści gotyckich oraz poczucie grozy, które towarzyszy czytelnikowi od pierwszej do ostatniej strony książki. Osiem lat wcześniej wybitny antropolog sądowy – David Hunter – był członkiem ekipy dochodzeniowej, która prowadziła śledztwo w sprawie serii okrutnych morderstw. Schwytany wtedy mężczyzna przyznał się do zbrodni. Nie odnaleziono jednak zwłok ofiar, choć podejrzewano, że mogły być zakopane na odludnych wrzosowiskach Dartmoor w Anglii. Po latach koszmar zaczyna się od nowa. Psychopatyczny seryjny morderca ucieka z więzienia i zamierza dopaść tych, którzy dawniej uczestniczyli w śledztwie przeciw niemu i doprowadzili go przed oblicze sprawiedliwości. Doktor Hunter – pogrążony w osobistej tragedii – znów znajduje się w epicentrum wydarzeń. Zdaje sobie sprawę, że prawda o głośnej sprawie sprzed lat jest zupełnie inna, niż się wydaje.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - K/S (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona/K (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. KM (1 egz.)
Notes:
General note
Tytuł z ekranu tytułowego. Tytuł oryginału: The calling of the grave. Stanowi część 4. serii z Davidem Hunterem, część 1. pt.: Chemia śmierci, część 3. pt.: Szepty zmarłych.
Participant or performer note
Czyta : Wojciech Żołądkowicz.
System details note
Nagranie w formacie MP3.
Reviews:
Other editions:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again