240755
Book
In basket
Co zasiejesz, to zbierzesz / Hjorth, Rosenfeldt ; przełożył Maciej Muszalski. - Wydanie I. - Warszawa : Wydawnictwo Czarna Owca, copyright 2022. - 406, [1] strona ; 21 cm.
(Czarna Seria : kryminał)

Cykl książek o policyjnym profilerze, Sebastianie Bergmanie tworzą: 1. Ciemne sekrety ; 2. Uczeń ; 3. Grób w górach ; 4. Niemowa ; 5. Oblany test ; 6.Najwyższa sprawiedliwość ; 7. Co zasiejesz, to zbierzesz.

Karlshamn wstrząsają trzy morderstwa popełnione w odstępie zaledwie kilku dni. Vanja Lithner i jej współpracownicy są zmuszeni do odnalezienia i powstrzymania mordercy, zanim znów zabije. Tyle że nie widać żadnych wskazówek, świadków i najwyraźniej żadnego związku między ofiarami. Odkąd został dziadkiem, Sebastian Bergman wybrał spokojniejsze życie. Pracuje jako psycholog i terapeuta w niepełnym wymiarze godzin. Wszystko przewraca się jednak do góry nogami, kiedy kontaktuje się z nim pewien Australijczyk. Chce porozmawiać o wydarzeniach związanych z tsunami przed laty, kiedy to Sebastian stracił żonę i córkę. Billy zabił trzy lata wcześniej – i nadal zabija. Teraz ma zostać ojcem, więc decyduje: nigdy więcej. Ale przeszłość nie daje od siebie uciec. [lubimyczytac.pl]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. S (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. K (1 egz.)
Długość kolejki oczekujących: 1.
All copies are currently on loan: sygn. Czarna seria (1 egz.)
Notes:
General note
Pełna nazwa autorów w copyright i na stronie 4. okładki.
Stanowi część 7. cyklu z policyjnym psychologiem Sebastianem Bergmanem, początek cyklu pt.: Ciemne sekrety.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again