144389
Music
CD
In basket
Sometimes i might be introvert / Little Simz. - [miejsce nieznane] : Age 101 Music, © 2021. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
„Sometimes I Might Be Introvert” to pierwszy długogrający album Little Simz od czasu rewelacyjnej, nominowanej do nagrody Mercury Prize płyty „GREY Area” z 2019 roku. Little Simz jest jedną z najciekawszych postaci współczesnej sceny hip hopowej. Młoda brytyjska raperka wciąż zachwyca swoim talentem. Na albumie Simz porusza się bez wysiłku pomiędzy różnymi stylami i gatunkami muzycznymi, tworząc współczesny album-klasyk. Płyta jest odważnym krokiem naprzód w stosunku do „GREY Area”, a nowy materiał to nie utwory, które mają na celu wyłącznie znalezienie się na popowych listach przebojów. Przekaz Little Simz to mieszanka złości, dumy i niepokoju, które składają się na współczesne doświadczenie bycia czarnoskórą kobietą. Simz wykorzystuje osobistą historię do rzucenia wyzwania paradoksom, w których żyjemy, zarówno społecznych, jak i osobistych, w makro i mikro świecie. Podobnie jak niektórzy legendarni muzycy, Simz spogląda teraz na chaos i nieporządek na świecie i dostrzega wspaniałe możliwości, ale też ogromną odpowiedzialność.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Rap/Hip-hop (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
CD zawiera : Introvert ; Woman ; Two Worlds Apart ; I Love You I Hate You ; Little Q Part 1 ; Little Q Part 2 ; Gems ; Speed ; Standing Ovation ; I See You ; Rapper That Came to Tea ; Rollin Stone ; Protect My Energy ; Never Make Promises ; Point and Kill ; Fear No Man ; Garden Interlude ; How Did You Get Here ; Miss Understood
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again