144031
Music
CD
In basket
Inaczej / Bednarek. - [Lipki] : Space Records Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Posyniak Mateusz, [2021]. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
„Inaczej” to album pełen doświadczeń, przeżyć i obserwacji Artysty, w którym odpowiada na wiele zadawanych przez ostatnie miesiące mu pytań, a także pytań o jakość egzystencji, które Kamil stawia sobie sam. „… Jak nie ulec rozkoszom?! Jak nie oddać się wszystkim fantazjom, co same się proszą... Jak nie ulec tym głosom?! Co swą mądrością chcą dorównać niebiosom?! Czym jest mój cel ? Czy w końcu uda się jakoś mądrze, Ujrzeć w sobie to co dobre?! …” Tekst z utworu pt. „W matni” ze znakiem zapytania i nutką niewiadomej, przy muzycznej przestrzeni skłaniają do chwili refleksji. Album „Inaczej” powstał przy współpracy z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim, a zaproszeni do współpracy Artyści okraszają go swoim muzycznym talentem. Nie dominuje w nim konkretny gatunek muzyczny i odgórnie ustalona stylistyka. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Bednarek oddaje światu to co w jego duszy gra... bywa, że z uśmiechem i dystansem, bywa też, że ze łzami w oczach…. Wszystko to do odkrycia w albumie „Inaczej”.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Reggae (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
Zawiera: Mmxxi… ; Wyjeaue ; Pull Up ; Bądź przy mnie ; Dla brata ; Momenty ; Prosto w twarz ; Od nowa ; Wojownik światła ; S.O.S. ; Tęskniąc ; Pocałunek prawdy ; ASQ Intermezzo ; W matni ; List (Live Session) ; Oaza Spokoju (Live Session).
Creation/production credits note
Słowa Kamil Bednarek ; muzyka: Kamil Bednarek i Jan Smoczyński. Utwór "Pocałunek prawdy" muzyka Maciej Mąka.
Date/time and place of an event note
Materiały zrealizowano w : Studio Tokarnia i Tolkarnia 2.0 Jan Smoczyński oraz mobilnie w gościńcu Jaczno.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again