144032
Music
CD
In basket
Love for Sale / Tony Bennett & Lady Gaga. - EU : Universal Music Group, © & ℗ 2021. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
Tony Bennett i Lady Gaga prezentują album w hołdzie dla Cole’a Portera – „Love For Sale”. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „I Get a Kick Out Of You”.
Ogłoszenie premiery wydawnictwa odbyło się 3 sierpnia 2021, w dniu 95. urodzin Tony’ego Bennetta. Artysta zapowiedział, że „Love For Sale” będzie ostatnim albumem w jego karierze. W trackliście nie zabraknie klasycznych utworów z katalogu Portera, zarówno duetów, jak i solowych. Lady Gaga i Tony Bennett wpadli na pomysł nagrania „Love For Sale” niedługo po tym, gdy ich pierwszy album, „Cheek To Cheek”, zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard w 2015 roku. Nagrany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku album to niezwykle elegancka i przebojowa zarazem mieszanka jazzu, big bandu i orkiestrowych aranżacji. Już w trakcie sesji u Bennetta zdiagnozowano chorobę Alzheimera, o czym rodzina poinformowała w 2021 roku. Aby uczcić 95. urodziny Tony’ego, Lady Gaga zachęciła fanów, by udostępniali filmy, w których opowiadają, za co cenią artystę, pod tagiem #Tonys94BdayCard. Najlepsze nagrania, wybrane przez artystkę, trafią do urodzinowego wideo.
Album „Love Is Here To Stay” został wyprodukowany przez laureata nagrody Grammy Dae Bennetta i Billa Charlapa z Dannym Bennettem w roli producenta wykonawczego. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Jazz (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
CD zawiera : It's De-Lovely ; Night and Day ; Love For Sale ; Do I Love You ; I Concentrate On You ; I Get a Kick Out of You ; So In Love ; Let's Do It ; Just One of Those Things ; Dream Dancing
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again