143009
Book
In basket
Uratować dziecko / Sarah A. Denzil ; przełożyła: Malwina Stopyra. - Wydanie I. - Poznań : Filia, 2021. - 293 strony ; 21 cm.
(Filia Mroczna Strona)
Hannah Abbott boi się świata. Dręczona lękiem, wiedzie samotne, spokojne życie na przedmieściach Yorkshire. Rzadko wychodzi z domu, a jej jedyną przyjaciółką jest staruszka z sąsiedztwa, Edith. Jednak kiedy naprzeciwko wprowadza się rodzina Masonów, ciche życie Hannah zmienia się na zawsze. Z zewnątrz Masonowie sprawiają wrażenie rodziny idealnej. Jednak pewnego dnia Hannah widzi, jak April w oknie swojego pokoju wywiesza niepokojący napis, wobec którego sąsiadka nie może pozostać obojętna. Laura Mason ma dość udawania, że wszystko jest w porządku. Z pozoru ma piękną rodzinę, dobrą pracę i kochającego męża. Ale za zamkniętymi drzwiami nic nie jest tym, czym się wydaje. Hannah wie tylko jedno na pewno: nie może się już więcej bać. [Powyższy opis pochodzi od wydawcy]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. S (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. S (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. S (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. Thriller (1 egz.)
Notes:
General note
Na okładce: Rodzina zniszczona przez kłamstwa. Kobieta naznaczona mroczną przeszłością. Dziecko złapane w krzyżowy ogień. Kto ocali April?
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again