144440
Book
In basket
Nowość od: 11.05.2021
W cyklu : 1. Nevermoore : przypadki Morrigan Crow ; 2. Wundermistrz : powołanie Morrigan Crow ; 3. Pustka wietrzana : polowanie na Morrigan Crow.
Morrigan i jej przyjaciele przetrwali pierwszy rok nauki w elitarnym Towarzystwie Wunderowym. Przyczynili się wtedy do likwidacji odrażającego Upiornego Jarmarku i dowiedli, że na Jednostce 919 można polegać. Tym razem Morrigan Crow stawia czoło nowemu wyzwaniu. Musi bowiem opanować tajemnicze Sztuki Niegodziwe i przejąć kontrolę nad mocą, która ją trawi. W tym samym czasie Nevermoor nawiedza przerażająca choroba, pustka wietrzna, która zmienia zarażone wunderzęta w bezmyślne, podstępne zoorzęta. Im więcej jest ofiar tej groźnej epidemii, tym większa szerzy się panika. Pogłoski, że za tą tragedią musi stać Wundermistrz Ezra Squall, przybierają na sile. W tomie Pustka wietrzna. Polowanie na Morrigan Crow bohaterka musi znaleźć lekarstwo na pustkę wietrzną, ale to narazi ją i wszystkich w Nevermoorze na niewyobrażalne niebezpieczeństwo. Jessica Townsend ponownie w formie! [lubimyczytac.pl]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. F (1 egz.)
Egzemplarze w opracowaniu: sygn. F
Egzemplarze w opracowaniu: sygn. F
Notes:
General note
3 na grzbiecie oznacza kolejną pozycję cyklu, pozycja 1. pt.: Nevermoor : przypadki Morrigan Crow, pozycja 2. pt.: WundeRmistrz : powołanie Morrigan Crow.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again