142798
Movie
DVD
In basket
Gniazdo / [reżyseria, scenariusz] Sean Durkin. - [Warszawa] : M2 Films, 2020. - 1 DVD (1 godz. 43 min) : dźwiękowy, kolorowy, 12 cm.
Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków. [filmweb.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Dramat (1 egz.)
Notes:
Creation/production credits note
Zdjęcia Mátyás Erdély ; muzyka Richard Reed Parry.
Participant or performer note
Jude Law, Carrie Coon, Oona Roche, Charlie Shotwell.
System details note
DD 5.1, obraz 2,39:1, 16:9.
Language note
Ścieżka dźwiękowa w języku angielskiem, lektor i napisy w języku polskim ; napisy polskie dla niesłyszących ; audiodeskrypcja.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again