241958
Computer game
Blu-ray
In basket
CyberPunk 2077 : PlayStation 4. - Warszawa : CD Projekt Red, © 2020. - 2 Blu-ray : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm + Broszura.
Form of Work
Genre/Form
Instytucja: CD Projekt Red

Gra przeznaczona dla użytkowników od 18 roku życia.

Cyberpunk 2077 - komputerowa fabularna gra akcji stworzona przez studio CD Projekt Red na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a także na usługi grania w chmurze - Google Stadia oraz GeForce Now. Premiera na komputery osobiste i konsole 8. generacji odbyła się 10 grudnia 2020 roku[13]. W 2021 roku gra ukaże się na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Stanowi adaptację papierowej gry fabularnej Cyberpunk 2020[14] i jest osadzona 57 lat później w otwartym świecie dystopijnego Night City[15]. Gracze wcielają się w najemnika imieniem V i obserwują wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby, korzystając z różnych umiejętności hakowania i obsługi maszyn, jak również z broni palnych i do walki wręcz. Cyberpunk 2077 stworzony został na silniku REDengine 4 przez zespół liczący około 500 osób - znacznie liczniejszy niż ten odpowiedzialny za poprzednią grę studia, Wiedźmin: Dziki Gon z 2015 roku. Do pracy nad grą CD Projekt założył oddział we Wrocławiu, jak również nawiązał współpracę z firmami Digital Scapes, Nvidia, QLOC i Jali Research. Konsultantem był twórca systemu Cyberpunk Mike Pondsmith, a jedną z głównych ról zagrał Keanu Reeves. Ścieżka dźwiękowa skomponowana została przez Marcina Przybyłowicza i kilku innych artystów. W celu promowania gry zapowiedziano szereg utworów pochodnych, w tym komiks, grę karcianą oraz produkcję anime. [gry-online.pl/gry]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: 18+.
System details note
Konsola Playstation 4.
Wymagania systemowe: 1 gracz; HDD 50 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P, 720 p.
Language note
Gra w polskiej wersji językowej napisy.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again