144389
Music
CD
In basket
Letter to you / Bruce Springsteen. - EU : Columbia Records : Sony Music Entertainment, ℗ & ©2020. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm + booklet.
"Letter To You" to studyjny album Bruce'a Springsteena z E Street Band. To rockowa płyta napędzona brzmieniem sygnowanym przez uwielbiany przez fanów Bossa zespół. Wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane w domowym studiu Bruce'a w New Jersey. To już 20 album studyjny Springsteena, pierwszy od płyty "High Hopes" z 2014 roku z E Street Band i ich pierwsza w współpraca od trasy The River Tour z 2016 roku. Sam artysta mówi o płycie tak: "Kocham emocjonalną duszę "Letter To You". Kocham też brzmienie E Street Band grającego na żywo w studiu w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, bez dogrywek. Stworzyliśmy ten album w 5 dni i okazało się to jednym z najlepszych doświadczeń mojego życia" "Letter To You" zawiera dziewięć nowych piosenek i trzy nowe nagrania jego legendarnych ale wcześniej nie wydanych kompozycji z lat 70' - "Janey Needs a Shooter", "If I Was the Priest" i "Song for Orphans". Na albumie poza Brucem Springsteenem usłyszymy takich artystów jak: Roy Bittan, Nils Lofgren, Patti Scialfa, Garry Tallent, Stevie Van Zandt, Max Weinberg, Charlie Giordano i Jake Clemons. Za produkcje odpowiadał Ron Aniello i Bruce, za mix Bob Clearmountain, a za mastering Bob Ludwig. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Rock (1 egz.)
Notes:
General note
Wszystkie piosenki napisał Bruce Springsteen.
Dodatkowy druk zawiera teksty utworów.
Formatted contents note
Zawiera: One minute you're here ; Letter to you ; Burnin' train ; Janey needs a shooter ; Last man standing ; The power of prayer ; House of a thousand guitars ; Rainmaker ; If I was the priest ; Ghosts ; Song for orphans ; I'll see you in my dreams.
Creation/production credits note
Produkcja: Ron Aniello i Bruce Springsteen.
Participant or performer note
Bruce Springsteen, wokal, gitara, harmonijka ; z towarzyszącymi muzykami.
Date/time and place of an event note
Nagrano w listopadzie 2019 r.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again