142079
Movie
DVD
In basket
Niewidzialny człowiek / sceenplay, directed Leigh Whannell. - Wrocław : Filmostrada, © 2020. - 1 DVD (120 min) : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm.
Instytucja: Filmostrada
Cecilia Kass (Elisabeth Moss) jest uwikłana w toksyczną relację z genialnym naukowcem, a zarazem bogatym socjopatą (Oliver Jackson-Cohen). Kobieta jest terroryzowana przez męża, zatem pewnej nocy postanawia od niego uciec i udać się do domu swojej siostry (Harriet Dyer) oraz przyjaciela (Aldis Hodge). Po kilku tygodniach dowiaduje się o samobójstwie męża, który w spadku zostawia jej ogromną fortunę. Cecilia obawia się jednak, że śmierć małżonka może być upozorowana. Wkrótce w otoczeniu kobiety zaczynają się dziać dziwne i niebezpieczne rzeczy. Główna bohaterka nabiera przekonania, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Horror (1 egz.)
Notes:
Creation/production credits note
Zdjęcia Stefan Duscio ; muzyka Benjamin Wallfisch.
Participant or performer note
Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Harriet Dyer, Aldis Hodge
System details note
DVD-Video.
Dolby Digital 5.1.
Language note
Ścieżka dźwiękowa w języku angielskim, czeskim, węgierskim, rosyjskim. Napisy polskie, angielskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, węgierskie, łotewskie, litewskie, rumuńskie, słoweńskie, rosyjskie. Lektor polski.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again