144031
Music
CD
In basket
Ordinary Man / Ozzy Osbourne. - EU. : Epic Records, a division of Sony Music Entertainment, © & ℗ 2020. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
„To prawdopodobnie najważniejszy album, który stworzyłem od długiego czasu. Prawdopodobnie od „No More Tears”” – Ozzy Osbourne Jedna z najciekawszych postaci muzycznego świata, człowiek wokół którego narosło tysiące legend, a przede wszystkim król ciemności. Powrócił z singlami „Under The Graveyard”, „Straight To Hell” i tytułowym „Ordinary Man” z Eltonem Johnem. „Ten album był darem siły wyższej. To dla mnie dowód, żeby nigdy się nie poddawać” – mówi o singlu Ozzy. „Wszystko zaczęło się gdy moja córka Kelly zapytała, czy chciałbym współpracować przy piosence z Post Malonem. Moje pierwsze pytanie brzmiało „Kim do… jest Post Malone?”. Odwiedziłem dom Andrew, który stwierdził, że praca będzie naprawdę szybka. Po skończonej piosence zapytał, czy byłbym zainteresowany stworzeniem nowego albumu. Oczywiście! Ale myślę, że nie chce pracować pół roku w studiu w piwnicy. Chwilę później nagrania były skończone. Duff i Chad jammowali ze mną w ciągu dnia, a ja pracowałem nad piosenkami wieczorami. Już wcześniej powiedziałem Sharon, że powinienem nagrać album, ale z tyłu głowy przychodziły myśli, że nie mam na to sił. Andrew udało się wyrwać ze mnie tę energię. Naprawdę mam nadzieję, że ludzie będą słuchać tego materiału z radością, bo wsadziłem w to całe serce i duszę”. [empik.com]
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Ciężkie brzmienie (1 egz.)
Notes:
General note
Pełna nazwa rzeczywista wykonawcy: John Michael Osbourne, pseudonimu: Ozzy.
Dodatkowy druk zawiera informacje o płycie i teksty utworów.
Tytuł główny wg płyty i opakowania.
Formatted contents note
CD zawiera : Straight To Hell ; All My Life ; Goodbye ; Ordinary Man (featuring Elton John) ; Under The Graveyard ; Eat Me ; Today Is The End ; Scary Little Green Men ; Holy For Tonight ; It's A Raid (featuring Post Malone). Bonus track: Take What You Want (With Post Malone & Travis Scott).
Creation/production credits note
Produkcja: Andrew Watt.
Participant or performer note
Ozzy Osbourne, wokal ; z towarzyszącymi muzykami:Elton John, Malone Post, Travis Scott.
Date/time and place of an event note
Nagrywano w 2019 r. w Tracked At Gold Tooth Music, Beverly Hills, CA i Abbey Road Studios, Londyn.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again