144524
Book
In basket
Ulubione rzeczy / Sharon Bolton ; przekład Agnieszka Kabala. - Wydanie V. - Warszawa : Amber, 2018. - 415 stron ; 21 cm.
Serię z Lacey Flint tworzą: Ulubione rzeczy ; Karuzela samobójczyń ; Zagubieni ; Mroczne przypływy Tamizy ; Małe mroczne kłamstwa.
Lacey Flint, młoda londyńska policjantka z ponurą, głęboko skrywaną przeszłością, jest zafascynowana postaciami seryjnych morderców, zwłaszcza najsłynniejszego: Kuby Rozpruwacza, nigdy nieschwytanego rzeźnika wiktoriańskiego Londynu. Ale jako detektyw nigdy jeszcze nie prowadziła sprawy zabójstwa, nie widziała z bliska zwłok. Aż do pewnego wieczoru, gdy na parkingu obok jej samochodu osuwa się na ziemię straszliwie poraniona kobieta, która umiera na jej rękach. Lace zostaje przewieziona na przesłuchania. Uczestniczy w śledztwie, ale wie, że jest obserwowana. A potem dostaje list przerażająco znajomy, przypominający jej coś, co jak sądziła pogrzebała głęboko w przeszłości, naśladujący listy Rozpruwacza do Scotland Yardu. A kolejne zabójstwa są wierną repliką bestialskich zbrodni sprzed stu lat. Tyle że ich sceną są miejsca dobrze znane Lacey. Co łączy policjantkę z zabójcą? Kolejne tropy prowadzą do niej samej. A najważniejszą zagadką w tej makabrycznej szaradzie może okazać się odpowiedź na pytanie: kim naprawdę jest Lacey Flint. [lubimyczytac.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. K (1 egz.)
Informacje o pracy bibliotek w czasie pandemii są publikowane na stronie www.mbp.olsztyn.pl
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again