144389
Music
CD
In basket
Hello, I Must Be Going! / Phil Collins. - [Warszawa] : Warner Music Poland, p1982. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
Hello, I Must Be Going! – drugi solowy album Phila Collinsa, wydany w 1982. Nazwa pochodzi od tytułu piosenki z filmu braci Marx - Sucharki w kształcie zwierząt. Płyta, podobnie jak poprzedzająca ją Face Value, jest dość mroczna i ma pesymistyczny wydźwięk. Wiele piosenek Collins nagrał pod wpływem bólu związanego z jego rozwodem. Na albumie można też usłyszeć stworzony przez niego styl muzyczny zwany gated reverb. Jest on obecny w piosence "I Don't Care Anymore". Najbardziej znanym utworem pochodzącym z płyty jest cover piosenki grupy The Supremes - "You Can't Hurry Love". Inne utwory z tego krążka nie zdobyły dużej popularności. Płyta Hello, I Must Be Going! nie zdobyła dużej popularności w porównaniu do innych krążków nagranych przez Collinsa w latach 80. ( Face Value, No Jacket Required i ...But Seriously). [wikipedia.org.pl]
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Pop (1 egz.)
Notes:
General note
Dodatek drukowany w opakowaniu zawiera teksty piosenek i komentarz.
Muzyka, słowa w większości Phil Collins.
Formatted contents note
CD zawiera : I Don't Care Anymore ; Cannot Believe It's True ; Like China ; Do You Know, Do You Care? ; You Can't Hurry Love ; It Don't Matter To Me ; Thru These Walls ; Don't Let Him Steal Your Heart Away ; West Side ; Why Can't It Wait 'Til Morning?
Participant or performer note
Phil Collins.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again