144397
Music
CD
In basket
Nowość od: 07.08.2019
Roksana Węgiel. - Warszawa : Universal Music Polska, Nagrania Muzyczne, p2019. - 1 płyta audio (CD) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm. + książeczka.
Planeta 11: wszystkie egzemplarze są wypożyczone Zamawiam wydanie (6 czeka w kolejce)
Debiutancki album Roksany Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 oraz pierwszej edycji The Voice Kids ukazuje się już 7 czerwca 2019 roku. Na płycie znajduje się 13 utworów, a wśród nich takie hity jak "Anyone I Want To Be", "Lay Low", "Żyj", czy "Obiecuję", których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń. 14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej debiutancki singiel "Żyj" w serwisie YouTube wyświetlono prawie 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór "Obiecuję", którego teledysk obejrzano ponad 6 mln razy. Artystka nagrała również singiel "Zatrzymać chwilę" w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy. Roksana została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu "Anyone I Want To Be" biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 40 mln osób. Oprócz tego piosenka promowała film animowany "Manu. Bądź sobą". W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się singiel "Lay Low", który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. W maju 2019 Roksana pojawiła się w charakterze gościa specjalnego w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. [empik.com]
Media files:
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Pop (1 egz.)
Długość kolejki oczekujących: 6.
Notes:
General note
Wewnątrz opakowania karty z tekstami utworów w języku angielskim i polskim.
Formatted contents note
Zawiera : Anyone I want to be ; Żyj ; Bunt ; Gra ; Nie zmienisz mnie ; Obiecuję ; Lay low ; Potrafisz ; Dobrze jest, jak jest ; Że to nie to ; Nie zmienisz mnie feat Daniel Yastremski ; Żyj (akustycznie) ; Demony - Nowy dzień.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again