10000
Music
CD
In basket
Korn. - [Miejsce nieznane] : Sony Music Entertaiment, copyright 1994. - 1 płyta audio (CD) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm.
Pierwszy album amerykańskiego zespołu Korn, wydany 11 października 1994 roku przez Epic i Immortal. Album zawiera 3 utwory z poprzedniego albumu ( demo ) Neidermayer's Mind. Album sprzedał się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy. Tematami przewodnimi piosenek albumu są narkotyki, przemoc wobec dzieci i dokuczanie. Sama okładka, uznana za kontrowersyjną, przedstawia małą dziewczynkę siedzącą na huśtawce i przyglądającą się mężczyźnie, którego cień widoczny jest obok niej. W ostatnim utworze na albumie zatytułowanym Daddy, Jonathan Davis śpiewa o tym jak w dzieciństwie był molestowany seksualnie. Nie był on jednak ofiarą swojego ojca - jak sugeruje tytuł - lecz osoby, której tożsamości nie zdradził. Płacz wokalisty słyszany pod koniec utworu jest prawdziwy. Na żywo piosenka była wykonana tylko jeden raz, gdyż, według słów Davisa, jest ona dla niego zbyt osobista.
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Ciężkie brzmienie (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
Blind ; Ball Tongue ; Need To ; Clown ; Divine ; Faget ; Shoots and Ladders ; Predictable ; Fake ; Lies ; Helmet in the Bush ; Daddy ; Hidden Track
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again