10000
Computer game
Blu-ray
In basket
A Way Out : PlayStation 4. - Austria : Hazelight Studios, copyright 2018. - 1 dysk optyczny (Blu-ray) : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm + Broszura.
Instytucja: Hazelight Studios
Gra przeznaczona dla użytkowników w wieku powyżej 18 lat.
A Way Out posiada dwóch głównych bohaterów, Vincenta i Leo, skazańców o kontrastujących ze sobą osobowościach. Początkowo łączy ich jedynie przypadkowe spotkanie i wspólny cel, którym jest ucieczka z więzienia. Za sprawą wspólnie przeżywanych trudności oraz przeszkód szybko stają się jednak prawdziwymi przyjaciółmi. Leo to zatwardziały kryminalista, lubiący ryzyko i stawiający na rozwiązywanie wszystkich problemów w najprostszy znany sobie sposób, a więc z pomocą pięści. Vincent jest przeciwieństwem swojego kompana. Do niebezpiecznych sytuacji podchodzi z ostrożnością i zazwyczaj woli unikać otwartego konfliktu, ale przyparty do muru również potrafi być bardzo niebezpieczny. W trakcie przygody staramy się wydostać z więzienia, a następnie wymknąć się pościgowi stróżów prawa. Obaj protagoniści mają swoje indywidualne cele – chcą nie tylko wydostać się na wolność i ponowne spotkać z rodziną, ale też zemścić na osobach, przez które zostali wsadzeni za kraty. [gry-online.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: 16+.
System details note
Wymagania systemowe: 2 graczy ; HDD 18 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P. 720 p.
Language note
Gra w języku angielskim, napisy w języku polskim, instrukcja w języku polskim.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again