10000
Music
CD
In basket
Love Is Here To Stay / Tony Bennett & Diana Krall. - EU : Universal Music Group, copyright 2018. - 1 płyta audio (CD) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm.
Tony Bennett i Diana Krall na wspólnym albumie, który jest wyrazem miłości do twórczości Georga i Iry Gershwinów. „Love Is Here To Stay” ukazuje się 14 września pod szyldem Verve Records / Columbia Records. Tony Bennett, przyjaźni się z Dianą Krall od ponad 20 lat, ale jest to ich pierwszy wspólny pełny album.
„Love Is Here To Stay” wychodzi w samą porę, aby zdążyć na 120 urodziny George'a Gershwina, (obchodzone 26 września). Bennett - zdobywca wielu nagród Grammy - jest jedynym artystą, którego albumy zadebiutowały na pierwszym miejscu listy Billboard Top 200, w wieku 85 i 88 lat. Krall z kolei jest jedyną artystką jazzową, której osiem albumów zadebiutowało na pierwszym miejscu listy Billboard Jazz Albums.
Album „Love Is Here To Stay” został wyprodukowany przez laureata nagrody Grammy Dae Bennetta i Billa Charlapa z Dannym Bennettem w roli producenta wykonawczego. [empik.com]
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Jazz (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
CD zawiera : ‘S Wonderful ; My One And Only ; But Not For Me ; Nice Work If You Can Get It ; Love Is Here To Stay ; I Got Rhythm ; Somebody Loves Me ; Do It Again ; I’ve Got A Crush On You ; Fascinating Rhythm ; They Can’t Take That Away From Me ; Who Cares?
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again