144440
Movie
DVD
In basket
Jumanji : przygoda w dżungli / reżyseria Jake Kasdan ; scenariusz Chris McKenna, Erik Sommers, Scott Rosenberg, Jeff Pinkner. - Warszawa : Imperial CinePix, copyright 2018. - 1 dysk optyczny (DVD) (114 min) : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm + książka.
Planeta 11: można wypożyczyć sygn. Film przygodowy; Zarezerwuj egzemplarz (1 egz.)
Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany - popularna dziewczyna z sąsiedztwa - staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…[filmweb.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Film przygodowy (1 egz.)
Notes:
General note
Tytuł oryginału: Jumanji: Welcome to the Jungle.
Oryginalny film wyprodukowano w 2017 r.
Opis z etykiety płyty i opakowania.
Dodatek drukowany stanowi opakowanie i zawiera komentarz.
Na podstawie powieści Chrisa Van Allsburga pt.: "Jumanji".
Płyta zawiera materiały dodatkowe: Gagi ; Reportaże o realizacji filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli" ; Poznaj graczy: obsada filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli" ; "Jumanji, Jumanji" - teledysk.
Creation/production credits note
Zdjęcia Gyula Pados ; muzyka Henry Jackman.
Participant or performer note
Obsada: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan [i inni].
Obsada w polskim dubbingu: Krzysztof Banaszyk, Bartłomiej Kasprzykowski, Julia Łukowiak [i inni].
System details note
DVD-Video.
Obraz: kolor 16:9, dźwięk: Dolby Digital 5.1.
Language note
Oryginalna ścieżka dźwiękowa w języku angielskim, polski dubbing, lektor czeski, węgierski, turecki. Napisy m.in. w języku polskim.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again