10000
Music
CD
In basket
Anhedonia / Illusion. - Warszawa : Presscom, p2017. - 1 płyta audio (CD) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm.
"Anhedonia" to mocny powrót do korzeni Illusion - od pierwszych dźwięków nie ma wątpliwości, kto jest autorem płyty. Szósty studyjny album zespołu brzmi agresywnie, surowo i naturalnie. Siłę dziesięciu utworów stanowią gorzkie, bezkompromisowe teksty, a także charakterystyczne brzmienie, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym wokalu Lipy. Materiał skłania do refleksji - piosenki mają bardzo mocny przekaz, oddający niepokój naszych czasów. Teksty opowiadają o problemach współczesnego świata, wyrażając sprzeciw muzyków wobec wszechobecnej znieczulicy i głupoty. Za produkcję i mastering krążka odpowiadał Szymon Sieńko i Grzegorz Piwkowski. Gościnnie, w utworze Śladem krwi, na płycie wystąpił Robert "Litza" Friedrich z Luxtorpedy.
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Ciężkie brzmienie (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
Kto jest winien? ; Niby ; Śladem krwi ; Metamorfoza ; Dalej ; Okruchy udręki ; Od zawsze donikąd ; Tchórz ; Do zobaczenia ; Zanurzam się
Participant or performer note
Illusion (Paweł Herbasch, perkusja ; Tomasz Lipnicki, gitara, śpiew ; Jerzy Rutkowski, gitara ; Jarosław Śmigiel, gitara basowa).
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again