144479
Computer game
Blu-ray
In basket
Call of Duty [Dokument elektroniczny] : Advanced Warfare : PlayStation 3. - Warszawa : Activision, copyright 2014. - 1 dysk optyczny (Blu-ray Disc) : digital ; 12 cm.
Planeta 11: można wypożyczyć sygn. PlayStation 3; Zarezerwuj egzemplarz (1 egz.)
Gra przeznaczona dla użytkowników od 18 roku życia.
Call of Duty: Advanced Warfare jest tworzone z myślą o konsolach nowej generacji oraz o PC. To pierwszy raz, gdy wydawca zdecydował się na dłuższy - trzyletni cykl produkcyjny, co pozwoliło studiu Sledgehammer Games spędzić dodatkowy rok nad produkcją. Dzięki dodatkowym możliwościom, Sledgehammer Games zapewni olśniewający, przygotowany z myślą o konsolach nowej generacji produkt, zawierający wiele nowoczesnych efektów graficznych zapewniających fotorealistyczną jakość obrazu. Nowa technologia animacji twarzy spowoduje, że postacie wyglądać będą jak żywe.
Call of Duty: Advanced Warfare przenosi graczy w przyszłość, zapewniając niezapomniane doświadczenia jakby żywcem wyjęte z nagłówków gazet, gdzie zarówno technologia jak i taktyka rozwinęły się w wojnę nowej ery. Akcja rozgrywa się w 2054 roku, kiedy to prywatna firma wojskowa (PMC) dysponuje wystarczająca siłą by ocalić próbującą odbudować się po globalnym ataku na jej wojska ludzkość. Gracz wciela się w postać nowoczesnego żołnierza. Korzystając z dodatkowych możliwości jakie zapewnia egzoszkielet i najnowocześniejszego wyposażenia, gracz wraz ze swoim oddziałem wyspecjalizowanych żołnierzy będzie prowadzić walkę w tej wojnie przyszłości. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. PlayStation 3 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis z pojemnika.
Target audience note
Wiek: 18+.
System details note
Konsola Playstation 3.
Language note
Gra w profesjonalnej pol. wersji tekstowej z pol. instrukcją.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again