10000
Book
In basket
Zwróć się do mnie / Tiffany Snow ; [tłumaczenie Katarzyna Rosłan]. - Warszawa : Wydawnictwo Arkady, copyright 2016. - 400, [3] strony ; 21 cm.
(Kathleen Turner / Tiffany Snow ; t. 2)
Cykl o Kathleen Turner : 1. Nie zawracaj ; 2. Zwróć się do mnie ; 3. Punkt zwrotny ; 4. Nie twój ruch ; 5. Nie ma powrotu.
Kathleen narażona jest na wiele niebezpieczeństw ze względu na swój związek z Blane’em, który jako znany adwokat bierze udział w głośnej i trudnej sprawie, a jednocześnie ubiega się o stanowisko gubernatora stanu. Blane, by ją chronić, wzywa na pomoc swego przyrodniego brata, Kade’a, byłego agenta FBI, a teraz wolnego strzelca, człowieka po przejściach, wiernie oddany Blane’owi, który, kiedy w młodości dowiedział się, że ma młodszego brata, wziął go na wychowanie, uwalniając tym samym od udręki życia w domach dziecka i rodzinach zastępczych). Kade i Kathleen wspólnie stawiają czoło przeciwnościom losu i walczą z ogarniającą ich coraz silniej wzajemną fascynacją, próbując zachować lojalność wobec Blane’a, któremu oboje tak wiele zawdzięczają. Z którym z braci zwiąże się ostatecznie bohaterka ?
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Romans (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. Ro (1 egz.)
Notes:
General note
Stanowi t. 2 serii o Kathleen Turner.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again