144489
Computer game
Blu-ray
In basket
FIFA 17 [Dokument elektroniczny] : PlayStation 4. - [B.m] : Bethesda Softworks, cop. 2016. - 1 dysk optyczny (Blu-ray Disc) : dźw., kolor. ; 12 cm + instrukcja przetrwania.
Planeta 11: wszystkie egzemplarze są wypożyczone Zamawiam wydanie
Gra przeznaczona dla użytkowników od 3 roku życia.
Gra FIFA 17 wykorzystuje silnik Frostbite, jeden z najlepszych w branży, aby umożliwić graczom rozgrywanie meczów wyglądających tak samo, jak w telewizji, i zabrać ich w podróż po nowych piłkarskich światach zamieszkanych przez postacie o wyrazistych charakterach, okazujące prawdziwe emocje. FIFA 17 wprowadza tryb „Droga do sławy”- wciągającą realistyczną opowieść fabularną z kinową narracją. Gracze wcielą się w postać Aleksa Huntera, obiecującego młodego piłkarza debiutującego w Premier League. W rozgrywce wprowadzono daleko idące zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami i zachowaniu w ataku, tak aby gracze mogli zapanować nad każdą chwilą meczu. [empik.com]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: 3.
System details note
Konsola Playstation 4.
Wymagania systemowe: 1 gracz; HDD 41 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P. 720 p.
Language note
Gra w ang. wersji jęz. z pol. napisami.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again