143520
Book
In basket
Martwy rewir / Jim Butcher ; przełożył Wojciech Szypuła. - Warszawa : Wydawnictwo MAG , 2016. - 607, [1] strona ; 20 cm.
(Akta Dresdena / Jim Butcher ; 7)
Cykl "Akta Dresdena" tworzą: 1. Front burzowy ; 2. Pełnia księżyca ; 3. Śmiertelna groźba ; 4. Rycerz lata ; 5. Śmiertelne maski ; 6. Krwawe rytuały ; 7. Martwy rewir ; 8. Dowody winy ; 9. Biała noc ; 10. Drobna przysługa ; 11. Zdrajca.
Wprawdzie większość ludzi nie wierzy w magię, ale w chicagowskiej policji istnieje Wydział Dochodzeń Specjalnych, którym kieruje serdeczna przyjaciółka Harry└ego, Karrin Murphy. WDS zajmuje się¬ niezwykłymi sprawami. I właśnie z powodu Karrin Harry udaje się na cmentarz Graceland na potajemne spotkanie z wampirzycą imieniem Mavra. Mavra dysponuje materiałami, które mogłyby zniszczyć karierę Karrin, i ma jedno bardzo proste żądanie: chce dostać Słowo Kemmlera i posiąść związaną z nim moc. Najpierw jednak Harry musi się dowiedzieć, co dokładnie zgodził się jej dostarczyć. W ten właśnie sposób rozpoczyna się jego wyścig z czasem i sześciorgiem nekromantów, którego stawką jest nie tylko Słowo, lecz także powstrzymanie Halloween, w czasie którego umarli naprawdę powstaną z grobów. [lubimyczytac.pl]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. F (1 egz.)
Notes:
General note
Stanowi cz. 7 cyklu, cz. 8 "Dowody winy".
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again