144479
Computer game
Blu-ray
In basket
Fallout 4 [Dokument elektroniczny] : PlayStation 4. - [B.m] : Bethesda Softworks, cop. 2015. - 1 dysk optyczny (Blu-ray Disc) : dźw., kolor. ; 12 cm + instrukcja przetrwania.
Planeta 11: można wypożyczyć sygn. PlayStation 4; Zarezerwuj egzemplarz (1 egz.)
Gra przeznaczona dla użytkowników od 18 roku życia.
Witamy w nowej generacji otwartym świecie rozgrywki. Jako jedyna osoba, która ocalała z Krypty 111, stawiasz swoje pierwsze kroki na pozostałej po wojnie nuklearnej pustyni. W każdej sekundzie walczysz o przetrwanie i przyszłość, która zależy tylko od ciebie. Tylko ty możesz odbudować to pustkowie i zadecydować o jego losie. Rób, co tylko zechcesz, w olbrzymim, otwartym świecie wypełnionym setkami miejsc, postaci i zadań. Dołącz do jednej z kilku walczących o wpływy frakcji lub zabaw się w samotnego strzelca ─ wybór należy wyłącznie do Ciebie. Stań się, kim tylko zechcesz, dzięki systemowi kreacji postaci S.P.E.C.J.A.Ł.! Setki profitów pozwolą ci stworzyć każdego ─ od zakutego w pancerz wspomagany wojaka po wygadanego spryciarza ─ i poprowadzić rozgrywkę w wybrany przez siebie sposób. Technologia grafiki oraz oświetlenia nowej generacji ożywi świat Fallouta w stopniu dotąd niespotykanym. Wszystko, od spopielonych lasów Wspólnoty po ruiny Bostonu, wprost kipieć będzie od dynamiki i szczegółów. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: 18+.
System details note
Konsola Playstation 4.
Wymagania systemowe: 1 gracz; HDD 41 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P. 720 p.
Language note
Gra w ang. wersji jęz. z pol. napisami.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again