10000
Computer game
DVD
In basket
Metal Gear Solid V : Phantom Pain : Day One Edition : Gra Wideo : Xbox 360. - Austria : Konami Digital Entertainment, cop. 2015. - 1 dysk optyczny (DVD-ROM) : digital, stereo ; 12 cm + Broszura.
Gra przeznaczona dla użytkowników od 18 roku życia.
Najnowsza i zarazem ostatnia okazja do wcielania się w legendarnego Big Bossa, znanego pod pseudonimem Snake. Po raz pierwszy w historii serii mamy tu do czynienia z tak ogromnym otwartym światem, w którym główny bohater może samodzielnie wybierać sposób, w jaki poradzi sobie z kolejnymi wyzwaniami. Fotorealistyczna grafika osiągnięta przy wykorzystaniu silnika Fox Engine pomaga wczuć się w akcję. Poważna fabuła, pokazująca przemianę Big Bossa z bohatera do wroga publicznego pozwoli przeżyć doświadczenie głębsze od większości znanych gier. Dodatkowo w MGSV: TPP znajdzie się miejsce dla rozbudowanego trybu multiplayer. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Xbox (1 egz.)
Notes:
General note
Opis z pojemnika.
Target audience note
Wiek: 18+.
System details note
Produkt przeznaczony do użytku tylko z konsolą Xbox 360 z oznaczeniem "PAL". Konsola Xbox 360 wymaga do 256 MB pamięci do aktualizacji systemu oraz dodatkowej pamięci na niektóre funkcje gry. Xbox Live, współpracuje z Kinect ; liczba graczy 1 , 6 MB na zapis gry.
Language note
Gra w ang. wersji jęz.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again