144479
Computer game
CD
DVD
In basket
Neverwinter Nights 2 [Dokument elektroniczny]. - Warszawa : CD Projekt, cop. 2006. - 2 dyski optyczne (1DVD, 1CD) : dźw., kolor ; 12 cm + Instrukcja.
(Forgotten Realms)
Planeta 11: można wypożyczyć sygn. Gry komputerowe; Zarezerwuj egzemplarz (1 egz.)
Gra przeznaczona dla młodzieży powyżej 12 roku życia.
Fabuła kilkudziesięciogodzinnej kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części gry. Kraina, która w przeszłości targana była licznymi konfliktami nie zaznała na długo spokoju. Wybrzeże Mieczy ponownie staje przed obliczem wojny. Właściwa gra opowiada o losach pewnego samotnego bohatera. W momencie, w którym poznaje go sam gracz jest on w drodze do Neverwinter. Zadanie wspomnianego herosa związane jest z posiadaną relikwią, która mieści w sobie niewyobrażalną moc. Gra wypełniona jest licznymi zwrotami akcji. Cała zabawa podzielona została na kilka rozdziałów. Aby móc przejść dalej, należy wykonać obowiązkowe zadania na aktualnie badanym obszarze. Fabuła gry wypełniona jest wieloma mniejszymi questami, których nie trzeba podejmować się w celu osiągnięcia końcowego sukcesu. [gry-online.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Gry komputerowe (1 egz.)
Notes:
General note
Opis z opakowania.
Target audience note
Wiek: 12+.
System details note
Wymagania systemowe: Windows XP : procesor: Intel Pentium 4 2 GHz lub jego odpowiednik ; pamięć: 512 MB RAM, 4,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym ; karta graficzna: min. 128 MB zgodna z 3D, obsługująca 2.0 Pixel-Shader (ATI lub NVIDIA 5500 ; napęd DVD 6x lub szybszy.
Language note
Profesjonalna polska wersja językowa.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again