144635
Book
In basket
Miłość, rodzina i dobre jedzenie, czyli przepis na szczęśliwe życie. Tego samego dnia świat może się zawalić, a los uśmiechnąć łaskawie. Kilka chwil po tym, jak Elena Alvarez zostaje zwolniona z pracy, otrzymuje propozycję, o jakiej wcześniej mogła tylko marzyć. Podupadająca restauracja w malowniczym Aspen potrzebuje szefa kuchni, który postawi ją na nogi. Trzeba zmienić wystrój, uzupełnić sprzęty, zaplanować menu i akcje marketingowe, zatrudnić cukiernika oraz sommeliera. Dwa miesiące na rewolucję w kuchni to niewiele, ale Elena, której życie nie szczędziło batów ani wyzwań, nie należy do osób, które się poddają. I kto wie, może w końcu spotka miłość swojego życia i znajdzie swój przepis na szczęście... [nota wydawcy]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Ob (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. Ob (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. Ob (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. Ob (2 egz.)
Notes:
General note
Na stronie tytułowej i okładce pseudonim autora, nazwa właściwa w copyrighcie: Barbara Samuel. - Nazwa autora tłumaczenia ze strony Wydawnictwa Literackiego.
Na okładce: Pogodna opowieść o tym, że w życiu wszystko jest zawsze przed nami. Tysiące kobiet na całym świecie zakochało się w tej książce!
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again