142813
Audiobook
CD
In basket
Ojcowie nowej Ziemi / Jurjan Janusz Jurgielewicz. - [Piaseczno] : Storybox.pl ; [Bydgoszcz] : Bibliotekarium, [2021]. - 1 CD (11 godz. 30 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
Dość rozpowszechniony jest pogląd, iż opowiadanie – jako forma literacka – nie umożliwia autorowi zgłębienia tematu, przedstawienia zaprezentowanej historii do końca, czy wzbudzenia w czytelniku prawdziwego zainteresowania. W niniejszym zbiorze znajduje się kilkanaście opowiadań różnej objętości, które są dowodem, że pogląd ten można włożyć między bajki. Łączy je jedno: wciągają one nas już przy pierwszym zdaniu, by następnie przecisnąć przez tryby wyobraźni autora i nie puścić do samego końca. Zanurzamy się w atmosferze fantastyki i poczuciu, że oto uczestniczymy w czymś niemożliwym, czymś ponadnaturalnym, dziwnym i niepojętym – a jednak bohaterowie, jakich poznajemy, mierzą się z problemami dobrze nam znanymi i odczuwają te same, co my, emocje.
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Książka mówiona - F/SF/G (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona (1 egz.)
Notes:
General note
Miejsce i rok wydania na podstawie serwisu e-ISBN. Na CD także nazwa właściciela imprintu: Heraclon International sp. z o.o.
Participant or performer note
Czyta: Roch Siemianowski
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again